ikonki szkolenia akademia.jpg

SZKOLENIA Z PRAWA

Organizujemy szkolenia dla Firm  z wielu dziedzin prawa, w tym m.in. z Compliance, z Kodeksu spółek handlowych, z prawa pracy, prawa cywilnego,  umów handlowych w obrocie gospodarczym krajowym i międzynarodowym, także  z prawa autorskiego.

Nasze szkolenia kierujemy do kadry menedżerskiej (kadry managerskiej),  Zarządów i Rad Nadzorczych, Dyrektorów HR,  Dyrektorów i pracowników innych działów w firmach.

Szkolenia prowadzimy w języku polskim i angielskim.


Jak wyglądają nasze szkolenia z prawa


Nasze sztandarowe szkolenia z prawa


Top wykładowcy Akademii

Monika_Drab_Grotowska.jpg

Monika Drab-Grotowoska

jest radcą prawnym od 2004 roku, wspólnikiem w Kancelarii Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler (www.dja-legal.pl), Założycielem Akademii Stosowania  Prawa.  

Tylko w 2018 r.: przeszkoliła  ok 2200 Uczestników z najróżniejszym polskich firm, instytucji, urzędów, 73 dni spędziła na szkoleniach, to oznacza, że ok 586 godzin w ciągu roku opowiadała o prawie ujęciu praktycznym!

Autorka bardzo poczytnego bloga dla kadry kierowniczej:

http://odpowiedzialnoscczlonkazarzadu.com/

anna
Monika Wacikowska

Anna Adamczyk

jest radcą prawnym od 2013 roku, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów Prawa Amerykańskiego we współpracy z Uniwersytetem na Florydzie (USA). 

W ramach Akademii Stosowania Prawa objęła patronat nad szkoleniami z prawa handlowego.


Monika Wacikowska

jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem, właścicielem firmy doradczej JUSTICARE Kancelaria Prawa Pracy zajmującej się doradztwem w zakresie prawa pracy.

W ramach Akademii Stosowania Prawa objęła patronat nad szkoleniami z prawa pracy.


Ostatnie wpisy z bloga


Newsletter Akademii Stosowania Prawa

newsletter akademii