Elitarne szkolenia z prawa dla Członków Zarządu, Rad Nadzorczych, Kadry Zarządzającej, Menedżerów

Organizujemy szkolenia w formule szkoleń „zamkniętych” czyli prowadzonych na zlecenie konkretnej Firmy.

Są to szkolenia, które dają  możliwość dostosowania programu i materiałów do potrzeb Klienta.

Nasze szkolenia są "szyte na miarę" dla danej Firmy dlatego na długo zapadają Uczestnikom w pamięci.

ikona akademia stosowania prawa

Proponujemy naszym Klientom szkolenia – warsztaty oparte na specyfice ich działalności. Często przed szkoleniem przekazywane są nam najważniejsze informacje, materiały, umowy i inne dokumenty na których pracują na co dzień Uczestnicy, gdyż na podstawie ich zapisów dopasowujemy stany faktyczne, które rozwiązywane są podczas szkolenia (tzw. case study).

Szkolenia zamknięte na podstawie tychże informacji czy dokumentów są bardzo efektywne dla Uczestników.

Przygotowujemy szkolenia w formule szkoleń „zamkniętych” na konkretne zlecenie Firmy z różnych tematów, m.in. szkolenia Kodeksu spółek handlowych, szkolenia z prawa pracy, szkolenia z windykacji należności, szkolenia z umów handlowych w obrocie gospodarczym, krajowym i międzynarodowym, a także szkolenia z prawa autorskiego, szkolenia z instrumentów finansowych, w tym szkolenia z nowej ustawy o obligacjach, oraz szkolenia z zabezpieczania wierzytelności handlowych i bankowych.

Dla Członków Zarządów mamy specjalną ofertę – szkolenia z prawa dla Kadry Zarządzającej czyli elitarny coaching z prawa. To spotkanie, w którym powinien wziąć udział każdy Menedżer. Wiemy, że Członkowie Zarządu nie mają czasu na szkolenia poza siedzibą Firmy, dlatego z gotowym szkoleniem przyjeżdżamy do nich i na podstawie konkretnych case study pokazujemy jak poprawnie i efektywnie stosować w Firmie prawo jednocześnie nie narażając własnej pozycji na zarzuty ze strony np. Właścicieli, Rad Nadzorczych, spółek matek, podwładnych, kontrahentów etc. Przykładowy program znajdą Państwo poniżej:

Coaching z prawa dla Członków Zarządu jest jedną z naszych najważniejszych i ulubionych specjalizacji.

Zachęcamy do kontaktu z nami celem przygotowania Oferty szkolenia „uszytego na miarę” Państwa Firmy.

Kontakt: + 48 22 628 33 79